Bahrain

Magiczna mieszanka arabskiej kultury i zachodnich udogodnień, dziedzictwa i stylu, pełni życia oraz kolorów - w ten sposób Bahrajn zachwycał podróżników od starożytności. Jest to miejsce idealne do spędzenia wakacji życia.

Bahrajn ze swoim bogatym dziedzictwem i kultura jest tez najlepszym miejscem w Zatoce Perskiej na wyjazdy Incentive. Wspaniałe nadmorskie kurorty, szereg unikalnych restauracji, niczym nie zmącone krajobrazy górzysto-pustynne, ciepło i gościnność ludzi sprawiają, że staje się on genialnym wyborem dla osób podróżujących samotnie, jak i grup turystyki biznesowej.

Bahrajn jest małym, ale otwartym na turystów miejscem. Nowe projekty deweloperskie stawiają Bahrajn w pierwszej linii z Emiratami Arabskimi, Katarem i innymi krajami Zatoki Perskiej, które otwierają się na przyjezdnych.

Bahrajn rózni sie od innych krajów Zatoki Perskiej kilkoma rzeczami.

Europejski charakter usług.

Część Manamy zwana jest Diplomatic Area, gdzie pracuje całkiem sporo amerykańskich urzędników. Ma to duże znaczenie dla miasta, które przez obecność wielu urzędników jest otwarte na przyjezdnych z Europy. Miasto oferuje miejsca, gdzie można usiąść pod parasolem, czy w knajpce i podczas rozmowy napić się piwa, co nie jest zwyczajem w krajach arabskich. Bahrajn zmienił się też poprzez organizowane corocznie wyścigi Formuly 1.

Życie jest wolniejsze, spokojniejsze.

W porównaniu z Emiratami Arabskimi, czy miastami Europejskimi, Manama wydaje się nie przejmować płynącym czasem.

Zabytki.

Bahrajn powinien zaciekawić poszukiwaczy śladów dawnych kultur. Stara architektura licząca kilka tysięcy lat może być gratką dla miłośników historii jak i dla poszukiwaczy śladów dawnych kultur. Bahrajn oferuje zabytki, których nie znajdziecie w innych miejscach w krajach Zatoki Perskiej.

Zobacz koniecznie film o Bahrajnie. Przybliży on kraj i jego atrakcje.

 

 

 Przeczytaj także:

Bahrain
Najczęsciej czytane:

Bahrain
Kontakt
Polityka Prywatności
Znajomość regionu

Nasza znajomość prezentowanych krajów znacznie wykracza poza standardowe oferty biur turystycznych. Każdy z krajów, nasi pracownicy znają osobiście.

Dzielimy się naszą wiedzą, aby przygotowane usługi były na najwyższym poziomie z zachowaniem rzetelnej i sprawdzonej wiedzy.

Kompetencje i możliwości
Jako jedyna firma w Polsce oferujemy bezpośrednie usługi wizowe dotyczące Bahrajnu i Kataru.

Jesteśmy wpisaniu do rejestru ogranizatorów turystyki (nr 1132) 
 

Jesteśmy członkiem Polskiej Grupy Biznesu działającej przy  Ambasadzie Polski w ZEA.

W krajach Zatoki Perskiej mamy biura obsługi dla naszych klientów.

Współpracujemy z Noble Concierge 

Historia

Działamy w Polsce od 2006 roku. Zaczynaliśmy, gdy w polskim Internecie nie było praktycznie żadnych informacji o Emiratach Arabskich. Od 2008 roku oferujemy usługi dotyczące krajów Zatoki Perskiej.

Serwisy internetowe grupy 2WAYS:
Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę
Interesuje mnie:
Wiza
Bilet lotniczy
Hotel
Lokalne wycieczki
Ubezpieczenie
Data wylotu:
Data powrotu:
Ile osób dorosłych: Ile dzieci: 
Numer oferty:
Imie, Nazwisko:
Email:
Telefon:
Sprawdz poprawność danych i pamiętaj o podaniu danych kontaktowych