Katar

Położony we wschodniej części Półwyspu arabskiego, Katar jest błyszcząca ozdobą Zatoki Perskiej. Rybołówstwo i handel perłami przez wieki uczyniły z niego ważny port Zatoki, tętniący życiem i charakteryzujący się handlowym zgiełkiem.

Odkrycie złóż ropy naftowej w połowie XX wieku, a co za tym idzie - rozwój przemysłu naftowego i gazowniczego sprawiło, że Katar stał się szybko rozwijającą się potęgą ekonomiczną i osiągnął znaczącą pozycję zarówno w regionie, jak i na świecie.

To małe państwo staje się coraz bardziej popularnym celem wypraw turystycznych. Przyciąga podróżników z wielu krajów oferując unikalną mieszankę tego, co najlepsze w biznesie, edukacji, wypoczynku i sporcie. Katar stanowi również raj dla kupujących, badaczy i fotografów, a tradycyjna katarska gościnność oznacza, że zawsze znajdzie się przyjazne pozdrowienie, pomocna wskazówka i bogactwo informacji dla tych, którzy tylko zapytają.

Zobacz koniecznie krótki film o Katarze:

  Znajomość regionu

Nasza znajomość prezentowanych krajów znacznie wykracza poza standardowe oferty biur turystycznych. Każdy z krajów, nasi pracownicy znają osobiście.

Dzielimy się naszą wiedzą, aby przygotowane usługi były na najwyższym poziomie z zachowaniem rzetelnej i sprawdzonej wiedzy.

Kompetencje i możliwości
Jako jedyna firma w Polsce oferujemy bezpośrednie usługi wizowe dotyczące Bahrajnu i Kataru.

Jesteśmy wpisaniu do rejestru ogranizatorów turystyki (nr 1132) 
 

Jesteśmy członkiem Polskiej Grupy Biznesu działającej przy  Ambasadzie Polski w ZEA.

W krajach Zatoki Perskiej mamy biura obsługi dla naszych klientów.

Współpracujemy z Noble Concierge 

Historia

Działamy w Polsce od 2006 roku. Zaczynaliśmy, gdy w polskim Internecie nie było praktycznie żadnych informacji o Emiratach Arabskich. Od 2008 roku oferujemy usługi dotyczące krajów Zatoki Perskiej.

Serwisy internetowe grupy 2WAYS:
Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę
Interesuje mnie:
Wiza
Bilet lotniczy
Hotel
Lokalne wycieczki
Ubezpieczenie
Data wylotu:
Data powrotu:
Ile osób dorosłych: Ile dzieci: 
Numer oferty:
Imie, Nazwisko:
Email:
Telefon:
Sprawdz poprawność danych i pamiętaj o podaniu danych kontaktowych