Polityka Hotelowa

Mamy możliwość indywidualnych negocjacji z praktycznie wszystkimi hotelami w Emiratach Arabskich. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Otrzymasz 100 zł zniżki, jeśli znajdziesz taniej

Jesteśmy przekonani do naszej oferty i oferujemy Ci 100zł zniżki na wizę turystyczną, jeśli znajdziesz tańszą ofertę w internetowym systemie rezerwacji hotelowej *

Korzyści:

 • Cena.
  W 95% przypadkach nasza oferta cenowa jest niższa od proponowanej przez internetowe systemy rezerwacji hotelowej. Sprawdź. Prześlij wypełniony formularz znajdujący się na dole strony. Pamiętaj także, że systemy rezerwacji internetowej podają ceny bez podatku (w Dubaju 10%) oraz opłaty serwisowej (6-10%). Tak więc podana cena, którą faktycznie opłacisz jest inna niż podawana.

 • Oferta szyta na miarę.
  Jeśli potrzebujesz apartamentu z 2 sypialniami, pokoju z widokiem na morze, hotelu położonego tuż przy centrum targowym, czy też masz inne wymagania - możesz liczyć na naszą pomoc. Przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Pewność.
  Dubaj to wielki plac budowy. Miej pewność, że przy Twoim hotelu nie ma prac budowlanych. Możesz być też pewny jakości hotelu. Oferujemy sprawdzone hotele.

 • Dodatkowe bonusy.
  Niekiedy mamy dostęp do specjalnych promocji lub dodatkowych usług np. lunch w cenie, voucher na zakupy lub inne usługi, których nie oferują systemy rezerwacji internetowej.

Co najważniejsze, nie musisz korzystać z naszej oferty. Możesz sprawdzić i wybierzesz najlepsze rozwiązanie.

Jesteśmy przekonani do swojej oferty i proponujemy zniżkę na wizę turystyczną w wysokości 100 zł jeśli znajdziesz tańszą ofertę w systemach rezerwacji internetowej niż nasza oferta.*

* Zakładamy, że ceny porównujemy w tym samym czasie. (aby uniknąć sytuacji, kiedy robisz rezerwację w super promocji a nasze ceny sprawdzasz w późniejszym terminie, kiedy dany hotel wycofał się z wszystkich promocji i poniósł ceny). Zakładamy też, że ceny porównujemy dokładnie na ten same daty pobytu. Zakładamy też, że nie dysponujesz specjalnymi kartami zniżkowymi lub innymi zniżkami wynikającymi z przynależności do specjalnych organizacji.
Wypełnij poniższy formularz jeśli interesuje Cię oferta indywidualna lub wybierz dostępny system hotelowy.Znajomość regionu

Nasza znajomość prezentowanych krajów znacznie wykracza poza standardowe oferty biur turystycznych. Każdy z krajów, nasi pracownicy znają osobiście.

Dzielimy się naszą wiedzą, aby przygotowane usługi były na najwyższym poziomie z zachowaniem rzetelnej i sprawdzonej wiedzy.

Kompetencje i możliwości
Jako jedyna firma w Polsce oferujemy bezpośrednie usługi wizowe dotyczące Bahrajnu i Kataru.

Jesteśmy wpisaniu do rejestru ogranizatorów turystyki (nr 1132) 
 

Jesteśmy członkiem Polskiej Grupy Biznesu działającej przy  Ambasadzie Polski w ZEA.

W krajach Zatoki Perskiej mamy biura obsługi dla naszych klientów.

Współpracujemy z Noble Concierge 

Historia

Działamy w Polsce od 2006 roku. Zaczynaliśmy, gdy w polskim Internecie nie było praktycznie żadnych informacji o Emiratach Arabskich. Od 2008 roku oferujemy usługi dotyczące krajów Zatoki Perskiej.

Serwisy internetowe grupy 2WAYS:
Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę
Interesuje mnie:
Wiza
Bilet lotniczy
Hotel
Lokalne wycieczki
Ubezpieczenie
Data wylotu:
Data powrotu:
Ile osób dorosłych: Ile dzieci: 
Numer oferty:
Imie, Nazwisko:
Email:
Telefon:
Sprawdz poprawność danych i pamiętaj o podaniu danych kontaktowych