Infolinia: 600 433 500 e-mail: info@odkryjdubaj.pl
Prawa autorskie

Informacje zawarte na stronach OdkryjDubaj.pl, BiznesDubaj.pl oraz ZatokaPerska.pl mogą być wykorzystywane w całości oraz w skrótach. Jest jednak obwarowane pewnymi warunkami.

1. Wykorzystanie w celach niekomercyjnych:

  • Warunkiem jest podanie źródła informacji. Wystarczy krótka informacja, iż treść pochodzi z serwisu OdkryjDubaj.pl

2. Wykorzystanie komercyjne. Warunki:

  • Podanie źródła informacji
  • Poinformowanie nas o publikacji

Zachęcamy do wykorzystywania naszych wiadomości. Jednocześnie chcemy poinformować, iż wszelkie informacje zawarte na naszych stronach internetowych są przygotowane w oparciu o prawo autorskie. Wszystkie artykuły mają swoich autorów, którzy poświęcili swoją pracę w przygotowanie informacji. Poświadczone jest to odpowiednimi umowami autorskimi.

Wszelkie wykorzystywanie informacji bez spełnienia w/w warunków spotka się z naszą reakcją. Uważamy, że warunki jakie stawiamy nie powinny być problemem do spełnienia.

 

 

 
Informacje powiązane:

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę
Interesuje mnie:
Wiza
Bilet lotniczy
Hotel
Lokalne wycieczki
Ubezpieczenie
Data wylotu:
Data powrotu:
Ile osób dorosłych: Ile dzieci: 
Numer oferty:
Imie, Nazwisko:
Email:
Telefon:
Sprawdz poprawność danych i pamiętaj o podaniu danych kontaktowych

Serwis internetowy ZatokaPerska.pl prowadzony jest przez 2Ways sp. z o.o. Jest serwisem internetowym firmy świadczącej usługi pośrednictwa i doradztwa. 2Ways sp. z o.o. wiążą umowy z podmiotami turystycznymi, konsultingowymi. Podmioty te działają w oparciu o lokalne i międzynarodowe prawo i one ponoszą odpowiedzialność prawną za wykonywane usługi. 2Ways sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by usługi były prowadzone z poszanowaniem wszelkich dobrych zasad, przekazując klientom wszelką posiadaną wiedzę w zakresie oferowanych usług i towarów.